Casa Sol & Mar Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Pool på taget | Privat strand Adgang til strand |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
10 minutters gåtur fra Uai i Itanhaém, tilbyder Casa Sol & Mar Villa indkvartering med et fuldt udstyret køkken. Feriehus har en terrasse.
Villaen ligger i strand- område, 4 km fra Itanhaém centrum. Inden for 15 minutter i bil kan gæsterne nå Church of Sant'Anna. Hvis du foretrækker at spise ude, kan Lancheteria Belas Artes o Point Do B.A findes 13 minutters gåtur derfra. Du kan komme til Bed Anchieta om få minutter i bil.
Strandfaciliteter på Casa Sol & Mar Villa omfatter gratis WiFi og parasoller.
- Lokale seværdigheder
- Garden of Brazilian Legends1,7 km
- Cama do Anchieta1,9 km
- Paroquia Santa Teresinha Do Menino Jesus Cmps950 m
- Uai550 m
- ParoquiaNossa Senhora de Aparecida600 m
- Belas Artes-Itanhaem Kirke1000 m
- Trilha do Morro Sapucaitava400 m
- Nossa Senhora de Lourdes Cave350 m
- Pelourinho2 km
- The Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints900 m
- Lufthavne
- Congonhas109 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
- Privat strand
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Pool på taget
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Lavvandede ende
Services
- Vaskeri
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Congonhas fra Casa Sol & Mar Villa?
Der er 110 km mellem Congonhas og Casa Sol & Mar Villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Sol & Mar Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa Sol & Mar Villa er 120$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Sol & Mar Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Sol & Mar Villa med deres kæledyr.